Ekskluzywne Wiaty Samochodowe

modele

Wiaty samochodowe produkujemy w oparciu o dwa rodzaje materiałów konstrukcyjnych.

BASIC LINE – funkcjonalne i estetyczne wiaty drewniane

Wiaty tworzone z naciskiem na funkcjonalność oraz estetykę oraz przystępną cenę.

MODULAR LINE – wiaty na jedno auto

Wiaty które sam możesz skonfigurować według potrzeb. Dzięki zastosowaniu systemu elementów modułowych każda proponowana przez nas wiata może być przez Państwa modyfikowana.

MODULAR LINE – WIATY NA WIĘCEJ SAMOCHODÓW

Zasadnicza konstrukcja wiat tej linii czyli zadaszenie oraz filary nośne od zewnątrz w całości są stalowe. Elementy drewniane są dostępne jako uzupełnienie w formie paneli.

PRESTIGE LINE – nowoczesne wiaty drewniane

Wiata o najwyższych walorach estetycznych. Drewno klejone, impregnowane najlepszymi niemieckimi środkami w komorze pod ciśnieniem 10 bar.

PRESTIGE LINE-nowoczesne wiaty stalowe

Wiaty o małych przekrojach konstrukcji ale niezwykle sztywnym szkielecie. Posiadają najwyższą trwałość na uszkodzenia mechaniczne. Stal ocynkowana ogniowo i wylakierowana proszkowo.

PRESTIGE LINE-wiaty klasyczne

Wiaty specjalnie dedykowane dla amatorów klasycznej architektury oraz motoryzacji.

NAJLEPSZE WYKONANIE

Nasze wiaty wykonujemy ręcznie z nawyższą precyzją i dbałością o każdy detal
Funkcjonalne może być piękne

Wiaty samochodowe WITES to alternatywa dla standardowych zadaszeń na samochód dostępnych na rynku. Dzięki pracy najlepszych designerów oraz konstruktorów nasze wiaty posiadają ekskluzywną formę i najwyższą funkcjonalność. Wszystkie elementy wiaty wykonywane są ręcznie, z dbałością o każdy szczegół, przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Zapewniamy transport oraz montaż u klienta. Wiaty są przytwierdzane do gruntu za pomocą gotowych stóp fundamentowych. Zależnie od rodzaju podstawy można je zamontować pod nawierzchnią lub nawierzchniowo. Każda wiata przed montażem jest wstępnie składana w miejscu produkcji. W trosce o jak najlepsze dopasowanie naszych wiat do oczekiwań wymagających klientów każdy element możemy zindywidualizować pod kątem materiałów oraz ich kolorystyki. Nasze wiaty dostarczamy oraz montujemy zarówno w kraju jak i za granicą. Zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania dotyczące naszych produktów.

KOMPLEKSOWA OFERTA

Zapewniamy transport oraz montaż
Uploaded image

UNIKATOWE PROJEKTY

profesjonalni konstruktorzy
Projekty przedstawione na stronie zostały stworzone w naszej pracowni, design oraz rozwiązania konstrukcyjne są absolutnie unikatowe.
Uploaded image

RĘCZNA PRODUKCJA

wykwalifikowani wykonawcy
Wiaty tworzymy z materiałów wysokiej jakości. Oprócz okuć wycinanych laserem i ciśnieniowej impregnacji drewna wszystkie inne prace wykonywane są ręcznie.
Uploaded image

TRANSPORT

dostawy na terenie Europy
Nasze wiaty cieszą się dużym zainteresowaniem wielu państwach europejskich. Dlatego mamy możliwość transportu i montażu za granicą.
Uploaded image

montaż

szybko i czysto
Wszystkie nasze wiaty wstępnie montujemy przed przetransportowaniem do klienta aby właściwy montaż przebiegł szybko i perfekcyjnie.

profesionalizm

BLOG

ARTYKUŁY NA TEMAT WIAT SAMOCHODOWYCH , ARCHITEKTURY I MOTORYZACJI

kontakt