MODULAR LINE

WIATY SAMOCHODOWE WITES Z SERII MODULAR LINE TO ELEGANCJA I SOLIDNOŚĆ W PRZYSTĘPNEJ CENIE.

Przejdź do modeli:

WIATY MODULAR LINE NA JEDNO AUTO

WIATY MODULAR LINE NA WIĘCEJ SAMOCHODÓW


wiata z pomieszczeniem wites

Wiaty z serii MODULAR LINE produkujemy z myślą o klientach, którzy poszukują prostego i eleganckiego zadaszenia na samochód, o wysokich walorach estetycznych i solidnej budowie.

Wszystkie nasze produkty cechuje najwyższa jakość materiałów oraz wykonania. Linia oferuje ponad 20 modeli, tak aby każdy mógł znaleźć dla siebie optymalne rozwiązanie.

wiata na auto nowoczesna


Solidny projekt:


Wszystkie wiaty zostały zaprojektowane przez wykwalifikowany zespół architektów oraz konstruktorów. Konstruktorzy wykonali pełen projekt konstrukcyjny wraz z posadowieniem i obliczyli go pod względem wytrzymałości na wiatr oraz obciążenie  śniegiem.  Architekci zadbali o to aby wszystkie elementy wiaty były maksymalnie funkcjonalne i ergonomiczne.

projekty konstrukcyjne wiat samochodowych


Montaż bez problemów:


Nasze wiaty sprzedajemy wraz z gotowymi fundamentami w formie zbrojonych prefabrykatów betonowych. Dzięki zastosowaniu prefabrykatów możemy w bardzo łatwy,  szybki i czysty sposób zamontować wiatę w terenie.

Każda noga konstrukcyjna wiaty jest zamocowana do fundamentu za pomocą zatopionych w betonie kotew gwintowanych. Pozwala to na łatwe wypoziomowanie, montaż oraz demontaż konstrukcji.

Prefabrykaty zostały tak dobrane aby dawały solidną podporę wiacie w każdym terenie. Jednocześnie ich kształt pozwala na minimalną ingerencję w podłoże.

fundament wiata garażowa


Wieloletnia gwarancja na pokrycie:


Dzięki zastosowaniu blach  firmy Thyssenkrupp wiata posiada wysoką jakość oraz trwałość.

Stosujemy dwa rodzaje pokryć tego producenta:

Poliester standard (połysk) –  gwarancja producenta na penele dachowe wynosi 10 lat.

Blachy powlekane o wysokich walorach estetycznych ocynkowane, obustronnie ocynkowane antykorozyjną farbą gruntującą lub organiczną. Ostatnia warstwa jest najważniejszą gdyż nadaje kolor i fakturę, a także jest narażona na warunki zewnętrzne.

5412w5ps

PLADUR® Relief IceCrystal ThyssenKrupp ZM EcoProtect® – gwarancja producenta na penele dachowe wynosi 35 lat.

Pladur® Wrinklemat gruboziarnisty, z kolorami wg znanych wzorców, system powlekania 2- warstwowy, grubość powłoki min. 35 mikronów

Pladur® Relief iceCrystalblachy z prawnie zastrzeżoną strukturą powierzchni imitującą wykwity zmrożonego lodu system powlekania 3 – warstwowy, grubość powłoki min. 36 mikronów

Powłoka Zm EcoProtect – zmodernizowana i ulepszona powłoka metaliczna poprzez zastosowanie nowatorskiego stopu cynku i magnezu, zamiast dotychczasowej powłoki cynkowej. Posiada udoskonaloną ochronę i dłuższą żywotność.

12776hr221

PLADUR® Relief Wood ThyssenKrupp ZM EcoProtect® – gwarancja producenta na penele dachowe wynosi 35 lat.

Pladur® Relief Wood –blachy z prawnie zastrzeżoną strukturą powierzchni imitującą drewno, system powlekania 3 – warstwowy, grubość powłoki min. 36 mikronów.

1276bg3up1


Szeroka gama kolorów


Wiaty samochodowe MODULAR LINE  są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu istnieje możliwość dobrania koloru wiaty do dachu, fasady domu lub ogrodzenia.

123esd554

123esd55a4

du3240re11

11240de05bgk


Duży wybór paneli ściennych


panele wiaty samochodowe 2017