MODULAR LINE

WIATY SAMOCHODOWE WITES Z SERII MODULAR LINE TO ELEGANCJA I SOLIDNOŚĆ W PRZYSTĘPNEJ CENIE.

Przejdź do modeli:

WIATY MODULAR LINE NA JEDNO AUTO

WIATY MODULAR LINE NA WIĘCEJ SAMOCHODÓW


wiata z pomieszczeniem wites

Wiaty z serii MODULAR LINE produkujemy z myślą o klientach, którzy poszukują prostego i eleganckiego zadaszenia na samochód, o wysokich walorach estetycznych i solidnej budowie.

Wszystkie nasze produkty cechuje najwyższa jakość materiałów oraz wykonania. Linia oferuje ponad 20 modeli, tak aby każdy mógł znaleźć dla siebie optymalne rozwiązanie.


Solidny projekt:


Wszystkie wiaty zostały zaprojektowane przez wykwalifikowany zespół architektów oraz konstruktorów. Konstruktorzy wykonali pełen projekt konstrukcyjny wraz z posadowieniem i obliczyli go pod względem wytrzymałości na wiatr oraz obciążenie  śniegiem.  Architekci zadbali o to aby wszystkie elementy wiaty były maksymalnie funkcjonalne i ergonomiczne.

projekty konstrukcyjne wiat samochodowych


Montaż bez problemów:


Nasze wiaty sprzedajemy wraz z gotowymi fundamentami w formie zbrojonych prefabrykatów betonowych. Dzięki zastosowaniu prefabrykatów możemy w bardzo łatwy,  szybki i czysty sposób zamontować wiatę w terenie.

Każda noga konstrukcyjna wiaty jest zamocowana do fundamentu za pomocą zatopionych w betonie kotew gwintowanych. Pozwala to na łatwe wypoziomowanie, montaż oraz demontaż konstrukcji.

Prefabrykaty zostały tak dobrane aby dawały solidną podporę wiacie w każdym terenie. Jednocześnie ich kształt pozwala na minimalną ingerencję w podłoże.

fundament wiata garażowa


Wieloletnia gwarancja na pokrycie:


Dzięki zastosowaniu blach  firmy Thyssenkrupp wiata posiada wysoką jakość oraz trwałość.

Stosujemy dwa rodzaje pokryć tego producenta:

Poliester standard (połysk) –  gwarancja producenta na penele dachowe wynosi 10 lat.

Blachy powlekane o wysokich walorach estetycznych ocynkowane, obustronnie ocynkowane antykorozyjną farbą gruntującą lub organiczną. Ostatnia warstwa jest najważniejszą gdyż nadaje kolor i fakturę, a także jest narażona na warunki zewnętrzne.

5412w5ps

PLADUR® Relief IceCrystal ThyssenKrupp ZM EcoProtect® – gwarancja producenta na penele dachowe wynosi 35 lat.

Pladur® Wrinklemat gruboziarnisty, z kolorami wg znanych wzorców, system powlekania 2- warstwowy, grubość powłoki min. 35 mikronów

Pladur® Relief iceCrystalblachy z prawnie zastrzeżoną strukturą powierzchni imitującą wykwity zmrożonego lodu system powlekania 3 – warstwowy, grubość powłoki min. 36 mikronów

Powłoka Zm EcoProtect – zmodernizowana i ulepszona powłoka metaliczna poprzez zastosowanie nowatorskiego stopu cynku i magnezu, zamiast dotychczasowej powłoki cynkowej. Posiada udoskonaloną ochronę i dłuższą żywotność.

12776hr221

PLADUR® Relief Wood ThyssenKrupp ZM EcoProtect® – gwarancja producenta na penele dachowe wynosi 35 lat.

Pladur® Relief Wood –blachy z prawnie zastrzeżoną strukturą powierzchni imitującą drewno, system powlekania 3 – warstwowy, grubość powłoki min. 36 mikronów.

1276bg3up1


Szeroka gama kolorów


Wiaty samochodowe MODULAR LINE  są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu istnieje możliwość dobrania koloru wiaty do dachu, fasady domu lub ogrodzenia.

123esd554

123esd55a4

du3240re11

11240de05bgk


Duży wybór paneli ściennych


panele wiaty samochodowe 2017