Ekskluzywne Wiaty Samochodowe

Wiaty garażowe - modele

Wiaty samochodowe produkujemy w oparciu o kilka linii produktowych.
Go to ML

ML

Standardowa wiata na jeden samochód. Elegancka prosta forma.

Go to SD

SD

Wiata na jedno auto z metrowym nawisem.

Go to DP

DP

Wiaty jednostanowiskowe z maksymalnym nawisem.

Go to ML – podwójne

ML – podwójne

Wiata na dwa samochody model bez nawisu.

Go to SD – podwójne

SD – podwójne

Wiata na dwa auta z nawisem.

Go to DP – podwójne

DP – podwójne

Wiata przewieszona na dwa stanowiska.

Go to prestige line

prestige line

Modele indywidualne.

MATERIAŁY DO PRODUKCJI WIATY

W produkcji wiat samochodowych stosujemy najwyższej jakości materiały oraz nowoczesne sposoby ich obróbki. W procesach obróbki i zabezpieczania konstrukcji stalowych współpracujemy z największymi ocynkowniami i lakierniami w Polsce. Nasze konstrukcje drewniane są w stu procentach oparte na materiale certyfikowanym z Austrii oraz Niemiec. Metalowe pokrycia dachowe zamawiamy u producenta bazującego na blachach Thyssenkrupp. Pokrycia transparentne z poliwęglanu komorowego zakupujemy także wyłącznie od najlepszych producentów takich jak BAYER oraz Lexan
Go to dachy

dachy

Produkujemy trzy rodzaje dachów.

Go to ramy stalowe

ramy stalowe

Konstrukcje ocynkowane i lakierowane.

Ściany

Pomieszczenia oraz ścianki ażurowe.

fundamenty

Solidnie wykonane posadowienie.

profesionalizm

Nasze wiaty garażowe montujemy na terenie całego kraju oraz za granicą. Mamy duże doświadczenie w transporcie i montażu wiat samochodowych także poza terenem Unii Europejskiej. Jesteśmy odpowiedzialnym producentem dysponujemy profesjonalnym zespołem projektantów oraz monterów. Podstawą w naszej pracy jest precyzja poczynając od wylania fundamentów wiaty aż po detale i instalacje. Wszystkie wiaty wykonujemy kompleksowo. Poszczególne elementy wiaty montowane są w maksymalnie duże podzespoły pozwalające na ich transport. Są one montowane w naszej hali aby zminimalizować ilość prac u klienta. Pracujemy szybko czysto i bezpiecznie.

BLOG

Wiaty samochodowe to świat oryginalnych rozwiązań konstrukcyjnych oraz ciekawych materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami szczegółowo je opisującymi. Umieszczamy tutaj artykuły pisane przez naszych ekspertów z dziedzin materiałoznawstwa, wzornictwa czy konstrukcji.

kontakt

witescarport@gmail.com