17 maja 2020

nasze realizacje

WATA NA DWA SAMOCHODY – ŁÓDŹ – 6 X 6m. Wiata typu ML.

wiata garażowa 08


WIATA SAMOCHODOWA NA JEDNO STANOWISKO – WARSZAWA – 6 x 3,2m. Wiata typu ML.

wiata garażowa 07

wiata garażowa 05

wiata garażowa 06


WIATA GARAŻOWA NA JEDEN SAMOCHÓD Z POMIESZCZENIEM – KRAKÓW – wymiary 8 x 3m. Wiata typu SD.

wiata samochodowa 01


WIATA SAMOCHODOWA PODWÓJNA – WARSZAWA – wymiary 6 x 6m. Wiata Prestige line.

wiata garażowa 02

wiata garażowa 01

wiata garażowa 03

wiata garażowa 04

wiata garazowa 07


WIATA GARAŻOWA NA JEDNO AUTO – WARSZAWA – wymiary 3 x 6 m. Wiata typu SD kryta poliwęglanem.

wiata samochodowa

wiata samochodowa 01

wiata samochodowa 02


WIATA SAMOCHODOWA Z POMIESZCZENIAMI GOSPODARCZYMI NA 6 MIEJSC – KRAKÓW – wymiary 6 x 15 m. Wiata typu SD

wiata garażowa

wiata garażowa kraków

wiata samochodowa sciana

nowoczesna wiata garażowa

nowoczesne wiaty samochodowe

wiata samochodowa kilka stanowisk

wiaty garażowe deweloper


WIATA GARAŻOWA PODWÓJNA ZE ŚCIANKAMI AŻUROWYMI – WARSZAWA – wymiar 6m x 6m. Wiata typu podwójne SD.

nowoczesna wiata samochodowa

elegancka wiata na dwa samochody

wiaty samochodowe

stalowe wiaty garażowe


WIATA SAMOCHODOWA NA DWA STANOWISKA Z POMIESZCZENIEM ORAZ BRAMĄ – KRAKÓW – wymiary 6m x 7,5m. Wiata typu PR.

wiata samochodowa nowoczesna

elegancka wiata garażowa

wiata samochodowa z bramą 003

wiata garazowa z brama

nowoczesna wiata samochodowa

IMG_4145


WIATA GARAŻOWA NA JEDNO DUŻE AUTO – ŁÓDŹ – wymiary 6m x 7,5m. Wiata typ PR 07.

wiata samochodowa 01


WIATA SAMOCHODOWA NA DWA SAMOCHODY Z DUŻYM POMIESZCZENIEM- GDAŃSK – wymiary 6m x 9m. projekt indywidualny.

wiata samochodowa gdansk

wiata samochodowa

duża wiata garażowa

wiata samochodowa gdansk 01


WIATA GARAŻOWA NA TRZY STANOWISKA- ŁÓDŹ – wymiary 5,5m x 9m. Wiata typu SD.

wiata samochodowa nowoczesna 2019

zadaszenie na auto

wiata grazowa nowoczesna 2019

wiata samochodowa nowoczesna 2019 02

wiata na trzy samochody


WIATA SAMOCHODOWA NA JEDNO AUTO ZE ŚCIANAMI ORAZ BRAMĄ GARAŻOWĄ. – KRAKÓW – wymiary 3m x 6m. Wiata typ ML.

wiata garaż nowoczesny

wiata garaż nowoczesny 03

wiata garaż nowoczesny 02

wiata garaż nowoczesny 01

 

 

 


WIATA GARAŻOWA POJEDYNCZA Z POMIESZCZENIEM- KRAKÓW – wymiary 3,5m x 6,5m. Wiata typu SD

wiata z pomieszczeniem sd

wiata z pomieszczeniem sd drewaniana

wiata z pomieszczeniem sd drewniane ściany

 

 

 


WIATA NA DWA SAMOCHODY Z POMIESZCZENIEM – KRAKÓW – wymiary 6m x 7m. Wiata typu SD.

wiata garazowa z pomieszczenim

wiata krakow 2019

Wiata samochodowa z nawisem na dwa auta z dużym pomieszczeniem. Wiata częściowo została wbudowana w skarpę. Konstrukcja oparta na ramie stalowej ocynkowanej ogniowo i lakierowanej proszkowo. Dach obustronnie pokryty blachą z widocznymi belkami nośnymi attyką. Pomieszczenie ma wymiary 150 x 600 cm posiada dwie pary drzwi stalowych z przodu oraz z tyłu. Pomieszczenie w wiacie zostało pokryte dwoma materiałami, przednia ściana oraz boczne pokrywają szerokie deski łączone na pióro i wpust natomiast tylna ściana została w całości pokryta płytą warstwową dibond w kolorze RAL 7016. Wiata posiada ażurową ściankę boczną długości 250 cm. Wiata została wyposażona w oświetlenie LED nad każdym stanowiskiem garażowym oraz w pomieszczeniu gospodarczym. Oświetlenie można uruchamiać ręcznie lub za pomocą czujnika ruchu.


WIATA SAMOCHODOWA – KATOWICE – wymiary 3 x 12m. Wiata w układzie podwójnym, auta parkują jedno za drugim.

Wiata samochodowa elegancka

Wiata na auto elegancka

 

Wiata samochodowa na dwa auta utworzona na podstawie modelu SD1. Długość wiaty to aż 12 metrów. Wysokość zadaszenia została dostosowana do kształtu elewacji. Szczyt dachu wiaty został maksymalnie dosunięty do uskoku w fasadzie budynku, który przebiega pomiędzy parterem a pierwszym pietrem budynku. Konstrukcja wiaty garażowej opiera się na ramie stalowej połączonej z drewnianymi belkami konstrukcyjnymi. Wszystkie elementy ramy nośnej zostały połączone śrubami nierdzewnymi. Na tej bazie zamocowane jest właściwe zadaszenie.  Składa się ono z rusztu na bazie drewna klejonego, pokrycia dachowego z blachy trapezowej, podbitki z paneli stalowych oraz stalowej attyki. Wszystkie elementy stalowe wiaty zostały ocynkowane ogniowo i polakierowane na kolor z palety RAL nr 7016. Elementy drewniane są zabezpieczone środkami chemicznymi oraz dwoma warstwami lakiero-bejcy.  Środki chemiczne wnikają w głąb drewna zatrzymując  pochłanianie wilgoci oraz zapobiegając rozwijaniu się grzybów i pleśni.  Wiata została pomalowana lakiero-bejcą w kolorze ciemnego orzecha. Wiata posiada odwodnienie w formie rynny. Ta wiata garażowa opiera się na czterech zbrojonych fundamentach  betonowych umieszczonych poniżej linii przemarzania gruntu.


NOWOCZESNA WIATA SAMOCHODOWA – WROCŁAW- wymiary 6 x 6 m wiata samochodowa wroclaw 04

wiata samochodowa wroclaw 01

wiata samochodowa wroclaw 03

wiata samochodowa wroclaw 02

 

 

 


WIATA GARAŻOWA Z DACHEM ZIELONYM -ZURICH (Switzerland) – wymiary 7 x 9m. Wiata z dachem ekstensywnym na dwa samochody (duży amerykański SUV oraz małe auto elektryczne) dodatkowo zagroda gospodarcza.

zurich01

zurich02

zurich03

Wiata samochodowa elegancka

Pomieszczenie wewnątrz wiaty. Solidna ściana drewniana i drzwi w stalowej ramie.

Nawis dachu wiaty wraz z wysoką attyką.

Wiata samochodowa. Attyka ażurowa przepuszczająca nadmiar wody z dachu.

Nowoczesna wiata samochodowa. Drzwi do pomieszczenia w wiacie z oryginalnym uchwytem i zamkiem patentowym.

Nowoczesna wiata na dwa samochody z dużym pomieszczeniem gospodarczym nie powiązana z żadnym naszym modelem standardowym. W związku z dużą wagą systemu dachu zielonego ( ok. 10 ton w stanie suchym), konstrukcja wiaty jest całkowicie stalowa. Zadaszenie zostało przymocowane do wcześniej wykonanych ścian ze zbrojonego betonu architektonicznego. Wiata  garażowa została także zakotwiona bezpośrednio do wieńca betonowego znajdującego się na ścianie budynku.  Cała konstrukcja wiaty została ocynkowana ogniowo i pomalowana proszkowo na kolor RAL nr7016. Podstawą nośną pokrycia dachu jest blacha trapezowa na niej znajduje się cały zestaw warstw składających się na dach zielony. Dach został nasadzony tysiącem sadzonek rozchodnika. Wiata posiada duże aluminiowe attyki stanowiące element konstrukcyjny utrzymujący warstwy dachu w przedniej części attyka jest perforowana dla odprowadzenia wody z dachu. wnętrze obiektu jest zamknięte z trzech stron. Jedna ze stron zbudowana jest z ażurowej drewnianej kratownicy. Takie ściany występują, także w zagrodzie gospodarczej wmontowanej w tylną ścianę wiaty garażowej. Deski z których powstały ściany mają kształt rombu przez co mimo sporego rozstawienia poszczególnych desek (co ułatwia wentylacje ) są prawie całkiem nie przezierne.  Drewno zabezpieczone chemicznie przed grzybem, pleśnią i wilgocią. Finalnie jest ono pokryte dwoma warstwami kryjącej lakiero- bejcy w kolorze jasno szarym. Pomieszczenie wewnątrz posiada drzwi w stalowej ramie na zamek patentowy. W najbliższym czasie na ścianie przedniej pomieszczenia pojawi się stacja dokująca dla auta elektrycznego.


WIATA NA SAMOCHÓD – KRAKÓW – wymiary 3 x 6 m. zadaszenie na jeden pojazd typu SD3.

elegancka wiata samochodowa

elegancka wiata na auto

nowoczesna wiata samochodowa

Delikatne w formie zadaszenie na samochód wykonane w konstrukcji stalowo- drewnianej. Podstawą konstrukcyjną wiaty są stalowe nogi i stężenia oraz belki nośne z konstrukcyjnego drewna klejonego. Słupy stalowe zostały przymocowane pod kostką do uprzednio wykonanych fundamentów. Montaż pomiędzy elementami konstrukcji odbywa się za pomocą śrub nierdzewnych. Dach wiaty został zbudowany na belkowaniu z drewna klejonego oraz obustronnym płaszczu z blachy stalowej. Od góry dach pokrywa trapez od spodu płaskie panele dekoracyjne całość dopełnia stalowa opaska okalająca z trzech stron wiatę. Od tyłu znajduje się pas nad rynnowy wraz z rynną w kolorze konstrukcji. Elementy drewniane po zastosowaniu preparatów przeciwko grzybom i pleśni zostało pomalowane pół transparentną lakiero- bejcą na kolor słomkowy. Ściany ażurowe są dodatkowo zakotwione do kostki brukowej za pomocą specjalnych uchwytów. Słupy zostały dodatkowo zaopatrzone w element dekoracyjny w postaci pionowej listwy drewnianej. Cała konstrukcja wraz z pokryciem dachu została wykonana ze stali najwyższej jakości pokrytej ocynkiem ogniowym i pomalowanej na kolor RAL nr 7024.

 


STALOWA WIATA NA SAMOCHÓD DOSTAWIONA DO GARAŻU -CZĘSTOCHOWA – wymiary 6 x 3 m.  Wiata typu ML w wersji bez widocznych elementów drewna.

wiata stalowa czestochowa 01

wiata stalowa 02

wiata stalowa 01

 

 


EKSKLUZYWNA WIATA SAMOCHODOWA Z POMIESZCZENIEM -KRAKÓW – wymiary 6 x 7 m. Wiata na bazie modelu ML 2-05. Duże pomieszczenie gospodarcze  pokryte deską modrzewiową.

duża wiata samochodowa stal

nowoczesne wiaty samochodowe

krakow

Duża wiata z dwoma stanowiskami postojowymi oraz dużym pomieszczeniem. Konstrukcje zadaszenia stanowi szkielet stalowo- drewniany. Konstrukcja stoi na czterech solidnych nogach stalowych. Pomiędzy nimi rozparte zostały stalowe belki nośne wykonane z profila zamkniętego o przekroju prostokąta. Na belkach spoczywają krokwie drewniane lakierowane na kolor RAL 7016. Przestronne pomieszczenie wiaty garażowej na pokrycie ścian zostało wybrane drewno modrzew. Drewno ścian pomieszczenia zostało pokryte preparatem przeciw grzybom i wilgoci a następnie  pomalowane bezbarwną lakiero-bejcą. Wiata jest wyposażona w oświetlenie led na oby dwa stanowiska postojowe. Drzwi do pomieszczenia zostały zamaskowane tak aby nie zakłócały rytmu pionowych desek tworzących ścianę.


NOWOCZESNA WIATA GARAŻOWA – KRAKÓW – wymiary 3 x 6 m. Model DP 1

ekskluzywna wiata samochodowa

Efektowna wiata samochodowa. Dzięki cofniętym nogą bardzo łatwo pod nią zaparkować.

Zadaszenie na samochód. Nowoczesna forma dla współczesnego budownictwa.

Elegancka forma dachu wiaty samochodowej. Dach stalowo drewniany.

Nowoczesna wiata samochodowa na jedno auto.

Wiata samochodowa z prostokątną rynną.

Zadaszenie na auto. Nawis ma aż cztery metry co ułatwia parkowanie.

ekskluzywne wiaty samochodowe

Wyjątkowa w formie wiata samochodowa z dużym cztero-metrowym nawisem. Nowoczesna i elegancka wiata jednostanowiskowa, łącząca w sobie drewno, stal i szkło. Została zaprojektowana tak aby umożliwić  najwygodniejszy wjazd i dostęp do samochodu. Dzięki współczesnym i ponadczasowym materiałom wykończeniowym idealnie wkomponuje się w otoczenie. Konstrukcja drewniana wykonana została z sosnowego drewna klejonego, impregnowanego oraz pokrytego lakierobejcą. Elementy stalowe lakierowane proszkowo farbą antykorozyjną. Dach pokryty jest stalową płytą warstwową, co nadaje wiacie niezwykłej lekkości przy jednoczesnym zabezpieczeniu auta przed deszczem, śniegiem i słońcem.  Ściana końcowa zamknięta jest szkłem, które dodatkowo chroni samochód i dodaje wiacie elegancji.


WIATA SAMOCHODOWA Z BRAMĄ – WARSZAWA – wymiary 6 x 9 m

Wiata samochodowa z bramą garażową. duża wiata na samochód oraz szybowiec.

Nowoczesna wiata na samochód z pomieszczeniem.

Wiata na samochód. Duże zadaszenie o konstrukcji stalowo drewnianej.

Duże pomieszczenie w wiacie na samochód.

Wiata na dwa samochody z dużym pomieszczeniem oraz segmentową bramą garażową. Poprzez usytuowanie wiaty w granicy działki jest ona zintegrowana z ogrodzeniem. Zainstalowana brama jest głównym wjazdem na działkę, przez co pomieszczenie gospodarcze jest zlokalizowane tylko w jednej części wiaty, umożliwiając przejazd przez wiatę. Konstrukcja wiaty jest stalowo-drewniana. Wszystkie elementy stalowe są cynkowane i lakierowane proszkowo. Wiata pokryta jest blachą trapezową, od spodu blacha na rąbek. W części parkingowej zainstalowano oświetlenie LED wraz z czujką ruchu. Ściany pomieszczenia wykonane są z blachy na rąbek, tego samego koloru i rozmiaru co wykończenie dachu, dzięki czemu stanowi ono integralną część wiaty. Pomieszczenie zostało doświetlone naświetlem stałym, szyba bezpieczna w ramie stalowej.


NOWOCZESNA WIATA AUTO – WARSZAWA – wymiary 6 x 9 m. W oparciu o model ML 4-01 zadaszenie na trzy samochody.

Wiata na auto. Eleganckie zadaszenia na samochody. Wiata na trzy samochody

Zadaszenie na samochód. Wiata z podwójnymi nogami. Elegancka i lekka forma.

Wiata na samochód. Eleganckie i nowoczesne zadaszenia na auto.

duże wiaty samochodowe. Konstrukcja stalowa, zadaszenie na samochody.

Nowoczesna wiata samochodowa. Ekskluzywne zadaszenia na samochody.

Trzy stanowiskowa wiata samochodowa  została tak zaprojektowana tak aby jej forma była lekka. Konstrukcja zadaszenia opiera się na sześciu podwójnych nogach wykonanych z prostokątnych profili zamkniętych, cynkowanych i lakierowanych proszkowo. Cała więźba dachowa jest zamknięta blachą, od góry trapezową, od spodu blachą na rąbek stojący tworząc jednolitą bryłę zadaszenia. Wiata zlokalizowana jest na terenie dużej strefy ekonomicznej. Wiata kolorystycznie dopasowana jest do sąsiadujących z nią halami przemysłowymi.


PODWÓJNA WIATA SAMOCHODOWA Z POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM – ŁÓDŹ – wymiary 6 x 7 m. Konstrukcja typu ML 2-02 z dodatkowymi elementami dekoracyjnymi.

duza wiata samochodowa z pomieszczeniem. Wiata samochodowa na dwa stanowiska postojowe orz duże pomieszczenie. Widok z przodu. Duży spadek bruku.

Wiata samochodowa w Łodzi. Widok z boku wiaty z widocznym pomieszczeniem.

Nowoczesna wiata na dwa samochody.

Dwustanowiskowa wiata z pomieszczeniem wykonana w konstrukcji stalowo-drewnianej. Konstrukcja stalowa jest cynkowana i lakierowana proszkowo na kolor z palety RAL identyczny jak kolor stolarki okiennej i dachówki domu. Elementy drewniane zostały pomalowane na identyczny kolor jak drewno na elewacji. Całość jest idealnie dopasowana do architektury domu. Ściany pomieszczenie wykonane są z płyt alu bond, dzięki temu uzyskano perfekcyjnie gładka i sztywną powierzchnię. Wiata posiada odwodnienie w formie rynny. Posadowienie wiaty garażowej stanowią czterech zbrojone fundamenty betonowe umieszczonych poniżej linii przemarzania gruntu.

 


NOWOCZESNA WIATA NA DWA AUTA – GDAŃSK – wymiary 6 x 6m. Model PR3. Zmieniona attyka na życzenie klienta.

Nowoczesna i elegancka wiata na samochód.

Nowoczesna estetyka wiaty. Wiata w Gdańsku.

Gdańsk, wiata samochodowa.

Wiata na auto z przeszkleniami. Lekka forma.

Stalowa wiata na samochód. Pierwotna attyka wiaty. przed zmianą.

Nowoczesne zadaszenie na auto. Eleganckie zadaszenia na samochody.

Nowoczesna wiata na samochody. Noga wiaty samochodowej zatopiona w bruku.

Wiata samochodowa z dekoracyjnym rusztem drewnianym oraz przeszkleniem. Elegancka wiata na dwa samochody nawiązująca swoją formą do budynku któremu towarzyszy. Konstrukcja stalowo drewniana. Widoczne łaty  tworzą kratownicową podbitkę. Wiata posiada dwa przeszklenia w dachu ze szkła bezpiecznego  w formacie 100x600cm. Rama stalowa została ocynkowana ogniowo i polakierowana proszkowo na kolor RAL 7016. W tym samym kolorze są także drewniane belki nośne.


NOWOCZESNE WIATY SAMOCHODOWE – KOSZALIN – wymiary 3 x 6m. Standardowy model SD16 ze ścianką.

wiata samochodowa

 

Nowoczesna wiata na auto. Lekka wiata samochodowa. Zadaszenie z poliwęglanu.

Wiata samochodowa nowoczesna. Nowoczesna wiata samochodowa. Wiata z boczną ścianą.

 


EKSKLUZYWNA WIATA SAMOCHODOWA – WROCŁAW – wymiary 6 x 7 m. Wiata z serii Prestige Line nr PR04.

 

wiata metalowa 02

wiata metalowa 01

Ekskluzywna wiata na dwa auta. Pokrycie z dibondu.

Wiata z podświetleniem.

 


WIATA NA SAMOCHÓD – POZNAŃ – wymiary 6 x 6m. Zadaszenie typu ML2-01 z dodatkowymi belkami drewnianymi.

Minimalistyczna wiata samochodowa na dwa auta.

Nowoczesne zadaszenie na dwa samochody.

Wiata samochodowa Poznań. Widok z przodu wiaty na dwa samochody.


WIATA NA DWA SAMOCHODY I ŚMIETNIK – VIENA  (Austria) – wymiary 8 x 6m. Poszerzona wersja wiaty ML2-01 ze ścianą boczną.

Nowoczesna wiata parkingowa. Wiata parkingowa na dwa auta i śmietniki.

Wiata na samochód nowoczesna. Elegancka wiata parkingowa.

Wiata nowoczesna na dwa samochody. Wysoka wiata samochodowa.


WIATA NA SAMOCHÓD – KRAKÓW – wymiary 3 x 6m. Pierwotna wersja wiaty SD16.wiata poliweglan

wiata poliweglan nowoczesna

Nowoczesne wiaty samochodowe. Dach z poliwęglanu komorowego.


NOWOCZESNA WIATA NA AUTO – KATOWICE – 6 x 7m. Wiata typu PR04

Ekskluzywna wiata na samochód.

Wiata na dwa samochody z pomieszczeniem. Pomieszczenie w wiacie.


DREWNIANA WIATA NA AUTO – KRAKÓW – wymiary 3 x 6m

Nowoczesna wiata samochodowa drewniana z dużym nawisem.

Widok z przodu nowoczesnej drewnianej wiaty na jedno auto.


ELEGANCKA WIATA SAMOCHODOWA – BADEN (Austria) –  wymiary 3 x 6m.

Wiata samochodowa w kolorze białym.

Elegancka nowoczesna wiata na auto.

Ścianki ażurowe w wiacie samochodowej.

Wiaty samochodowe Wites - logo.


NOWOCZESNA WIATA NA AUTO – SŁUPSK – wymiary 3 x 6m.

Wiata nowoczesna na samochód ze ścianką ażurową.


 


ELEGANCKA WIATA SAMOCHODOWA – KRAKÓW -wymiary 6 x 7m.

Wiata samochodowa Kraków. Zadaszenie na auto z nawisem.

Wiata samochodowa Kraków. Zadaszenie na auta z pomieszczeniem.

wiata z pomieszczeniem 01

wiata z pomieszczeniem 02

 


EKSKLUZYWNE WIATY NA AUTA – BIELSKO BIAŁA – wymiary 3,5 x 8 m.

Wiata samochodowa z wysoką attyką.

Wiata na auto Bielsko Biała. Panele betonowe. Wiata na auto.

Wiata samochodowa elegancka. Przeszklona wiata na jedno auto.

Eleganckie garaże na auto. Eleganckie zadaszenie na samochód.

Samochodowe wiaty. Wnętrze wiaty samochodowej.


DUŻA PERGOLA – POZNAŃ – wymiary 6 x 6m.

pergola stal

pergola stalowa

Duża pergola stalowa.

Duża pergola. Zadaszenie do ogrodu.


WIATA NA DWA SAMOCHODY – WARSZAWA – wymiary 6 x 6m.

Wiaty samochodowe warszawa. Nowoczesna wiata z ażurowymi ściankami.


WIATA NA DWA SAMOCHODY – KATOWICE – wymiary 6 x 7,5m.

Wiata garażowa Katowice. Jasna i elegancka wiata na samochody.


NOWOCZESNA PERGOLA – GDAŃSK – wymiary 3 x 6m.

Nowoczesna pergola Gdańsk. Ekskluzywna pergola.

 Nowoczesne pergole.


PERGOLE – WARSZAWA – wymiary 3 x 6m.

Pergola Warszawa. Zadaszenie żagle do ogrodu.