Wiata garażowa na 6 stanowisk z pomieszczeniami.

wiata garażowa

Przedstawiam dużą wiatę garażową. Konstrukcja dzieli się na sześć stanowisk parkingowych oraz tyle samo pomieszczeń gospodarczych. Wiata  umieszczona została po środku kompleksu ekskluzywnych domków jednorodzinnych i nawiązuje do nich  kolorystycznie oraz materiałowo. Dach jak we wszystkich standardowych wiatach garażowych oferowanych przez Wites Carport jest wykonany w konstrukcji stalowo drewnianej. Pokrycie stanowią dwie warstwy paneli stalowych od góry blacha trapezowa od dołu dekoracyjna podbitka z blachy. Wszystkie elementy stalowe wiaty zostały pomalowane na kolor RAL 7016 (grafitowy). Wszystkie elementy stalowe są ocynkowane. Drewno konstrukcyjne z którego są wykonane belki nośne łaty oraz konstrukcje pomieszczeń importujemy z Austrii, Posiada ono certyfikaty europejskie świerkowe belki oraz łaty. Jest to drewno klejone specjalnie wyselekcjonowane oraz wypreparowane. Wszystkie pomieszczenia są oparte na konstrukcji drewnianej.

nowoczesna wiata garażowa

Ściany pomieszczenia zostały wykonane z desek modrzewiowych. Deski mają przekrój rombu co sprawia ,że dobrze zachodząc na siebie maskują pomieszczenie ale jednocześnie zapewniają przewiew. Każde stanowisko oraz pomieszczenie zostały wyposażone w regulowane oświetlenie LED z czujnikiem ruchu oraz zmierzchu. Pomieszczenia zamykają certyfikowane drzwi stalowe typu zewnętrznego z zamkami z wkładką.

wiata samochodowa sciana

Wszystkie ściany pomieszczeń zostały wykonane z tego samego materiału. Z tego powodu tył wiaty przypomina równy drewniany mur co powoduje, że z każdej strony wiata prezentuje się równie estetycznie. Stanowi ona świetne dopełnienie funkcjonalne oraz formalne całego zespołu architektonicznego. W przypadku wcześniejszych konsultacji każdy nasz model jesteśmy w stanie w ten sposób z integrować z otoczeniem.

wiata garażowa kraków