13 stycznia 2019

Wiata pojedyncza – DP

Osoby poszukujące nowoczesnych, wytrzymałych, a do tego nietuzinkowych wiat samochodowych, zachęcamy do zapoznania się z serią produktową DP. Są to konstrukcje jednostanowiskowe z maksymalnym nawisem, wykonane z połączenia solidnej stali oraz drewna o wysokich walorach estetycznych. Przeznaczone są do przechowywania jednego samochodu, zapewniając mu odpowiednią ochronę przed wiatrem oraz nadmiernym nasłonecznieniem.

Wiaty samochodowe z serii DP dostępne są w dwóch modelach. Pierwszy z nich posiada dach ze stali, natomiast w przypadku drugiego zdecydowaliśmy się na zastosowanie dachu z poliwęglanu komorowego. Materiał ten posiada bardzo dobre parametry wytrzymałościowe oraz izolacyjne. Do tego jest lekki, co sprawia, że konstrukcja na jedno auto nabiera nowoczesnego wyglądu.

Wszystkie wykorzystywane przez nas tworzywa – stal, drewno i poliwęglan – posiadają certyfikaty świadczące o wysokiej jakości ich wykonania. Dzięki temu każda pojedyncza wiata samochodowa, bez względu na ostateczny projekt, wyróżnia się wytrzymałością, estetyką oraz nowoczesnym wykończeniem.


Wiata z dachem stalowym.


nietypowa waita pojedyncza malopolska

DP 1


Wiata z dachem z poliwęglanu komorowego.


solidna konstrukcja unikalny ksztalt wiaty

DP2