11 stycznia 2019

WIATY NA JEDNO AUTO – MODELE ML

wiata samochodowa nowoczesna

Z przyjemnością prezentujemy ofertę ekskluzywnych wiat samochodowych z jednej z naszych sprawdzonych linii produktowych ML. Są to nowoczesne i wytrzymałe konstrukcje na jedno auto z dachem stalowym bez nawisu. Znakomicie nadają się do przechowywania pojazdu na zewnątrz w warunkach odpowiednich do tego, aby właściwie chronić go przez wpływem czynników atmosferycznych.

Wiaty samochodowe linii ML wykonane są z elementów drewnianych oraz stalowych, których jakość potwierdzona została licznymi certyfikatami. Stal zostaje przez nas dodatkowo ocynkowana, co chroni ją przed stopniowym niszczeniem. Drewno, z jakiego korzystamy, to z kolei surowiec o wysokich walorach konstrukcyjnych i estetycznych, który pozwala nam na nowoczesne wykończenie ścian czy zadaszenia.

Dbamy nie tylko o funkcjonalność oraz wytrzymałość, ale także różnorodność proponowanych przez nas konstrukcji. Pojedyncza wiata samochodowa z serii ML na jedno auto dostępna jest w kilku modelach. Możemy przygotować ją zgodnie z potrzebami Klienta, zarówno z nowocześnie wykonaną ścianą osłaniającą przed deszczem i wiatrem, jak i dodatkowym pomieszczeniem garażowym.


Wiaty samochodowe z dachem stalowym bez nawisu:


dane techniczne wiaty

rysunek techniczny wiaty

wiaty samochodowe więcej mozliwosci

KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ PRZYKŁADOWE KONFIGURACJE WIATY MODEL : ML.


WIATY SAMOCHODOWE ML KRYTE POLIWĘGLANEM:


wiata garażowa poliwęglan

 

 


WIATY SAMOCHODOWE ML BEZ WIDOCZNEGO DREWNA: