WIATY NA JEDNO AUTO – MODELE ML

Z przyjemnością prezentujemy ofertę ekskluzywnych wiat samochodowych z jednej z naszych sprawdzonych linii produktowych ML. Są to nowoczesne i wytrzymałe konstrukcje na jedno auto z dachem stalowym bez nawisu. Znakomicie nadają się do przechowywania pojazdu na zewnątrz w warunkach odpowiednich do tego, aby właściwie chronić go przez wpływem czynników atmosferycznych.

Wiaty samochodowe linii ML wykonane są z elementów drewnianych oraz stalowych, których jakość potwierdzona została licznymi certyfikatami. Stal zostaje przez nas dodatkowo ocynkowana, co chroni ją przed stopniowym niszczeniem. Drewno, z jakiego korzystamy, to z kolei surowiec o wysokich walorach konstrukcyjnych i estetycznych, który pozwala nam na nowoczesne wykończenie ścian czy zadaszenia.

Dbamy nie tylko o funkcjonalność oraz wytrzymałość, ale także różnorodność proponowanych przez nas konstrukcji. Pojedyncza wiata samochodowa z serii ML na jedno auto dostępna jest w kilku modelach. Możemy przygotować ją zgodnie z potrzebami Klienta, zarówno z nowocześnie wykonaną ścianą osłaniającą przed deszczem i wiatrem, jak i dodatkowym pomieszczeniem garażowym.


Wiaty samochodowe z dachem stalowym bez nawisu:


dane techniczne wiaty

rysunek techniczny wiaty


wiata przestronne miejsce parkingowe

ML1


wiata zadaszone miejsce parkingowe

ML2


stylowy parking wiata drewno metal

ML3


niepowtarzalna wiata samochodowa kraków

ML4


nowy model wiaty krakow 2019

ML5


unikalna wiata na jedno miejsce

ML6


ciekawe rozwiazanie wiaty metalowo drewnianej

ML7


wiata z solidnym pomieszczeniem

ML8


wiata jedna scianka trwala konstrukcja

ML9


stylowe miejsce postojowe wiata 2019